Kolektor danych Newland N2S

Wydajny kolektor marki Newland dla różnych firm

Poszukiwania odpowiedniego kolektora danych nie są prostym zadaniem. Trzeba wtedy uwzględnić wiele kwestii, m.in. funkcjonalność czy jakość wykonania takiego urządzenia, jego dostosowanie do potrzeb firmy itd. Dlatego dziś chcielibyśmy Wam trochę ułatwić sprawę i zaprezentować terminal mobilny Newland N2S. Jest kilka powodów, dla których wybór padł akurat na wspomniany kolektor danych. Jakich? Sprawdźcie w dalszej części tego wpisu 😉

Ekran dotykowy w połączeniu z modułem skanującym

Kolektor danych, o czym świadczy już sama nazwa tego rodzaju urządzenia, służy do pozyskiwania i przetwarzania… danych. W przypadku terminala Newland N2S, na ten sposób wykonywania obowiązków wpływają w szczególności 2 kwestie. Po pierwsze, urządzenie gwarantuje szybkie i precyzyjne odczytywanie standardowych kodów kreskowych. Co ciekawe, zamawiając model N2S można nawet zdecydować, jaki moduł skanujący znajdzie się w otrzymanym kolektorze. Dostępne są bowiem 2 warianty technologiczne – czytnik laserowy lub Imager 2D.

Po drugie, Newland N2S został wyposażony w przyjazny w obsłudze panel dotykowy o wielkości 3,5”. Ekran tego urządzenia wyświetla obraz w kolorze, w wysokiej rozdzielczości 480 x 800 pikseli. Co więcej, panel modelu N2S został wykonany w technologii pojemnościowej. Dzięki temu zapewnia świetną reakcję na dotyk operatora oraz dużą wytrzymałość na codzienne użytkowanie.

Przetwarzanie i transmisja danych

Tak jak już zauważyliśmy, kolektor danych sprawdza się nie tylko przy odczytywaniu kodów kreskowych, ale także podczas przetwarzania zgromadzonych informacji. Co pod tym względem zaoferuje Newland N2S? Wspomniany terminal posiada przede wszystkim wydajne podzespoły – procesor 1.2 GHz Dual Core, 1 GB RAM oraz 2 GB Flash. W rezultacie, świetnie radzi sobie w czasie zarządzania wieloma danymi równocześnie. Dodatkową korzyścią jest zaś fakt, że N2S obsługuje karty pamięci microSD o pojemności 32 GB. Użytkownik może więc w dowolnym momencie rozbudować maksymalną „przestrzeń” do przechowywania danych.

Kolejny udogodnieniem, oferowanym przez kolektor marki Newland, jest obecność różnorodnych interfejsów komunikacyjnych, m.in. Wi-Fi, Bluetooth oraz micro USB. Sprawia to bowiem, że terminal przenośny N2S płynnie współpracuje z pozostałymi elementami systemu zainstalowanego w firmie, np. z komputerem.

Kolektor odporny na codzienną eksploatację

Funkcjonalność urządzeń elektronicznych wpływa zazwyczaj na to, czy dana technologia zostanie wdrożona w przedsiębiorstwie. Liczba i rodzaj dostępnych funkcji przekładają się po prostu na to, jakie obowiązki będzie można wykonywać przy użyciu konkretnego rozwiązania. Niemniej jednak, w wielu sytuacjach o „przydatności” urządzenia decyduje także jego wykonanie. A już w szczególności dotyczy to technologii mobilnej, która przecież bardzo często jest narażona na uszkodzenia czy też niekorzystne działanie czynników zewnętrznych.

Biorąc pod uwagę to, o czym przed chwilą napisaliśmy, Newland N2S należy uznać za naprawdę solidnie wykonany kolektor danych. Urządzenie to może się przede wszystkim pochwalić normą szczelności IP-64 oraz odpornością na upadki z wysokości 1,2 m. Ponadto, zaletą omawianego tu terminala są bardzo kompaktowe gabaryty i mała waga. N2S nie sprawia więc kłopotu przy przewożeniu lub przenoszeniu.

One thought to “Wydajny kolektor marki Newland dla różnych firm”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podaj właściwe rozwiązanie *