Bingo Max Online - kasa rejestrująca online od Posnet

Nowa kasa fiskalna od Posnet – czy faktycznie Bingo, czy naprawdę Max?

Dziś przyglądamy się bliżej jednej ze świeższych propozycji od cenionego producenta technologii sprzedaży. Model marki Posnet już samą nazwą „wiele obiecuje”. Z wyglądu też prezentuje się elegancko, do czego zdążyliśmy już przywyknąć, jeśli chodzi o rozwiązania spod tego szyldu. Jednak co dokładnie może kasa fiskalna Bingo Max Online? Jakimi funkcjonalnościami jest w stanie zwrócić uwagę współczesnych przedsiębiorców?

(Nie) pierwsze takie Bingo

Wiodący producenci technologii sprzedaży oferują różne, ciekawe urządzenia rejestrujące. Trzeba jednak przyznać, że w ich przypadku konkretne linie modeli zyskują szczególną popularność. Rozwiązania spod tego samego „szyldu” utrwalają obraz tego, że są solidne, sprawdzone i skuteczne w przypadku wielu branż i odmiennych typów działalności. Dlatego też później są rozwijane. Podobnie jest ze wspomnianym tu producentem, firmą Posnet, oraz jej rodzinami urządzeń. Na przykład sygnowanych nazwą Thermal – w przypadku drukarek rejestrujących, czy właśnie Bingo – jeśli chodzi o kasy fiskalne. Tę drugą wielu przedsiębiorców doskonale zna choćby jeszcze z czasów dawniejszych standardów technologicznych, dotyczących kopii paragonów (papierowej, elektronicznej). Kasy Posnet Bingo występowały też w różnych wariantach, ale łączyło je uznanie ze strony użytkowników. Dlatego później przyszedł czas na model poddany „modernizacji online”, a dziś przywołujemy najnowszą generację technologii z tej linii – czyli Posnet Bingo Max Online, gdzie określenie „Max” ma wskazywać na udane wybory i szerokie możliwości, związane z powstaniem oraz zastosowaniem kasy rejestrującej.

Standardy komunikacyjne, CRK i funkcja kaso-wagi

Jak w każdym modeli online, współpraca z Centralnym Repozytorium Kas to podstawa. Ale także w tym przypadku potrafią być dostępne różne rozwiązania. Dobrym przykładem jest właśnie kasa fiskalna Posnet Bingo Max Online, oferująca na tym polu parę możliwości. W standardowej wersji urządzenia istnieje wybór pomiędzy interfejsem Ethernet (połączeniem z siecią LAN) a portem USB (połączeniem z komputerem mającym dostęp do internetu). Ale model marki Posnet powala także na zastosowanie bezprzewodowych rozwiązań komunikacyjnych. Istnieje bowiem możliwość wyposażenia kasy online w opcje połączeń bezprzewodowych: moduł Wi-Fi/Bluetooth czy modem GSM. Rozwiązania te da się z powodzeniem zastosować zarówno w przypadku internetowej transmisji danych do CRK, jak i współpracy z urządzeniami peryferyjnymi. Jeśli chodzi to te ostatnie, warto też wspomnieć, że Bingo Max Online to kolejny model od Posnet pozwalający na komfortową integrację z dedykowaną szalką ważącą. Wybory przedsiębiorców potwierdzają, że funkcja kaso-wagi to cenione rozwiązanie w nowoczesnych urządzeniach rejestrujących tej marki.

Pokaźna baza PLU oraz inne atuty

Posnet Bingo Max Online chętnie wybierają przedsiębiorcy reprezentujący różne branże i działalności. Wynika to z parametrów technicznych oraz praktycznych funkcji, jakimi dysponuje urządzenie. Dotyczy to m.in. bazy towarowej. Kasa fiskalna od Posnet umożliwia zaprogramowanie do 10 000 pozycji PLU dla poszczególnych towarów bądź usług. Dodatkowo, ich obsługę wspomaga intuicyjna w użytkowaniu klawiatura, wyposażona w przyciski, które można wykorzystać m.in. do jeszcze szybszej sprzedaży wybranych elementów oferty (dzięki opcji zdefiniowania ponad 40 skrótów klawiszowych). W połączeniu z 2 graficznymi, przejrzystymi wyświetlaczami znacznie podwyższa komfort obsługi klientów. Zresztą w tej materii ma swój udział także wydajny mechanizm drukujący. Zapewnia on nie tylko dziecinnie prostą instalację papieru termicznego (rolki o długości 60 m) i sprawne wystawianie paragonów, ale również opcję umieszczania na dokumentach dodatkowych treści: NIP-u klienta czy logo firmy. Jeśli wspomni się jeszcze o całkiem niedużych gabarytach (249 x 99 x 207 mm) oraz zdecydowanie eleganckim designie – można śmiało powiedzieć, że to obecnie jedna z ciekawszych propozycji na rynku technologii sprzedaży. A czy opisane urządzenie rejestrujące zasłużyło na przydomek „Max”? Na to pytanie musicie już sami udzielić odpowiedzi. Jeśli jednak chcecie dowiedzieć się o nim więcej, sprawdźcie szczegóły odnośnie kasy fiskalnej Posnet Bingo Max Online.

One thought to “Nowa kasa fiskalna od Posnet – czy faktycznie Bingo, czy naprawdę Max?”

  1. może to nie jest akurat najważniejsza cecha tych urządzeń – mam na myśli dizajn – ale podoba mi się, że kasy posnet dbają również o ten aspekt. i że od pewnego czasu są bardzo konsekwentnie, w przemyślany sposób projektowane, przez co stają się naprawdę eleganckimi urządzeniami. myślę, że choćby pod tym względem deklasują inne marki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podaj właściwe rozwiązanie *