Posnet Mobile HS EJ

Mała kasa do pracy mobilnej

Kasy fiskalne mają tę przewagę nad drukarkami, że do prawidłowego funkcjonowania nie wymagają korzystania z komputera – choć oczywiście nierzadko współpracują z urządzeniami peryferyjnymi, takimi jak waga elektroniczna, skaner kodów kreskowych czy terminal płatniczy. Nie zmienia to faktu, że modele z tego rodzaju technologii sprzedaży mogą działać samodzielnie. Dlatego stają się najczęstszym wyborem przedsiębiorców, którzy prowadzą handel mobilny. Warto jednak zwrócić uwagę na cechy mające szczególne znaczenie dla tego typu działalności. A najprościej o tym mówić w oparciu o odpowiedni przykład – jakim z pewnością jest Mobile HS EJ od firmy Posnet.

Energooszczędny towarzysz podróży

Często praca mobilna wiąże się z utrudnionym dostępem do źródła prądu. Jeśli zatem chcemy mieć pewność, że urządzenie rejestrujące zapewni nam bezpieczeństwo naszego biznesu, powinniśmy pomyśleć o modelu wyposażonym w wydajny akumulator. Bateria, którą dysponuje kasa fiskalna Mobile HS EJ, pozwala na wydruk nawet 50 000 wierszy paragonu fiskalnego bez konieczności zasilania zewnętrznego. Co więcej, dzięki interfejsowi USB, model ten umożliwia podłączenie ładowarki samochodowej. Energooszczędność i wydajność urządzenia czyni z niego niezawodnego towarzysza wszelkich służbowych podróży.

Małe gabaryty to duża korzyść

Wymiary: 46 x 86 x 158 mm, waga: 400g. Te parametry mówią same za siebie – trudno o wygodniejsze rozwiązanie technologiczne wśród urządzeń fiskalnych. Praca z użyciem Mobile HS EJ to duża przyjemność, tym bardziej, że kasa bez problemu mieści się w samochodowym schowku, damskiej torebce lub nawet kieszeni marynarki. Zarówno małe rozmiary, jak i lekkość oraz ergonomia modelu marki Novitus sprawiają, że to doskonałe rozwiązanie nie tylko dla sprzedaży mobilnej, ale również dla punktów handlowych, w których przestrzeń stanowiska pracy jest dość ograniczona. Tym bardziej, że konstrukcja urządzenia nie wpływa niekorzystnie na jego funkcjonalność: kasa posiada czytelne wyświetlacze, programowalne klawisze i opcję zapisu kopii paragonów w formie elektronicznej.

Więcej na ten temat: www.posnet-mobile.pl

2 thoughts to “Mała kasa do pracy mobilnej”

  1. Powoli, to dobre określenie – wciąż istnieją większe, systemowe kasy fiskalne, które – choć coraz nowocześniejsze i atrakcyjniejsze – mają się dobrze. Może nie ze wszystkiego da się zrezygnować, a może też…nie o to w tym chodzi?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podaj właściwe rozwiązanie *