Mobilna kasa fiskalna online Farex Pro 300

Przenośne kasy rejestrujące we współpracy z CRK

Wielu naszych czytelników żywo interesuje się kasami fiskalnymi stworzonymi do pracy mobilnej. Albo po prostu takimi, które dają taką możliwość lub też, ze względu na małe gabaryty, zajmują niedużo miejsca na stanowisku obsługi klientów. Ponadto, coraz więcej pada pytań o tego typu technologie sprzedaży przystosowane do komunikacji z Centralnym Repozytorium Kas. Dlatego w dzisiejszym wpisie skupimy się na ciekawych modelach przenośnych, spełniających wszystkie niezbędne standardy nowego systemu fiskalizacji.

Kasa rejestrująca Farex Pro 300

Na początek zupełna nowość. A jednocześnie tańsze i prostsze urządzenie, które jednak ma do zaoferowania niejedno atrakcyjne rozwiązanie. Pomijając kwestię skromnych gabarytów, należy tu z pewnością wspomnieć o pokaźnej bazie towarowej. Model Farex Pro 300 pozwala bowiem na zaprogramowanie aż do 100 000 pozycji PLU. Kasa fiskalna oferuje także zróżnicowane złącza komunikacyjne, takie jak USB, RS-232 czy PC, dzięki czemu umożliwia wygodną współpracę z urządzeniami peryferyjnymi. Do tego dochodzi prosty w obsłudze mechanizm drukujący, przejrzyste wyświetlacze, klawiatura z przyciskami funkcyjnymi oraz estetyczny design.

Kasa rejestrująca Posnet Mobile Online

Mówiąc o jakimkolwiek zestawieniu tego typu urządzeń rejestrujących, przeznaczonych do pracy mobilnej, trudno pominąć ten model. I to z uwagi na podstawową, wspomnianą już kwestię, czyli – wymiary konstrukcji. Tak się składa, że kasa fiskalna Posnet Mobile Online to praktycznie najmniejsza taka technologia sprzedaży, dostępna na rynku. Jest bowiem w stanie zmieścić się nawet w kieszeni niejednej kurtki. W dodatku niewiele waży i świetnie prezentuje się od strony wizualnej. A co poza tym? Wszystko, co sprawiło, że urządzenie marki Posnet zdecydowanie zasłużyło na „Mobile” w nazwie. Kasa posiada wydajny akumulator, na wypadek koniecznej, dłuższej pracy poza dostępem do zasilania sieciowego. Ponadto, w szybki sposób wystawia paragony, które mogą zawierać NIP klienta, zdefiniowane grafiki bądź logo firmy. Poza popularnymi portami komunikacyjnymi, można w tym modelu zastosować też moduł Wi-Fi/Bluetooth do łączności bezprzewodowej. Jeśli zastanawiacie się nad czytelnymi ekranami oraz programowalnymi przyciskami na klawiaturze – w przypadku Posnet Mobile Online również ich nie zabraknie.

Kasa rejestrująca Elzab K10 Online

Zdecydowanie jedna z najciekawszych propozycji w tym segmencie kas fiskalnych. Zarówno pod względem konstrukcyjnym czy estetyczny, jak i funkcjonalnym. Model Elzab K10 Online posiada niebanalny, nowoczesny design, zresztą oferowany w kilku wersjach kolorystycznych. Co ważne, dobrze spasowana, dodatkowo wzmocniona obudowa, pokryta antypoślizgową powłoką, czyni z tego urządzenie rejestrujące idealne także do pracy w trudniejszych warunkach. Jednak to, co uczyniło z kasy od Elzab model szczególny, to duży, działający w kolorze, emitujący także kody QR ekran użytkownika. Ekran dotykowy. Sprawia to, że K10 Online w obsłudze bardzo przypomina współczesne smartfony. Dodajmy, że wyświetlacz charakteryzuje się też odpornością na zarysowania i wilgoć, a jednocześnie – umożliwia korzystanie nawet w grubszych rękawicach. Kasa fiskalna posiada też wydajną baterię, zróżnicowane standardy komunikacyjne (przewodowe i bezprzewodowe) oraz szereg opcjonalnych, praktycznych akcesoriów, w które przedsiębiorca może wyposażyć swoją technologię sprzedaży.

Kasa rejestrująca Novitus One Online

Być może określenie tego urządzenia „najnowocześniejszym” okazałoby się krzywdzące dla innych, także ciekawych rozwiązań, jednak w tym przypadku trudno się oprzeć użyciu wspomnianego terminu. Mobilna kasa od Novitus wypada rewelacyjnie w każdym calu! I to począwszy już od bardzo solidnej obudowy, która swym eleganckim wzornictwem podkreśla wysoką jakość wykonania. Model One Online także posiada obszerny, kolorowy panel dotykowy, pokryty hartowanym szkłem. Pod względem użytkowym na uwagę zasługuje fakt, że urządzenie oferuje dużą swobodę w konfiguracji interfejsu, tak, by przedsiębiorca mógł jak najwygodniej korzystać z dostępnych funkcji. A funkcji jest niemało. Aplikacja NoviCloud, pozwalająca trzymać ważne dane w chmurze, łatwy wydruk paragonów i rozmaitych dokumentów niefiskalnych, możliwość przeglądania poczty elektronicznej, internetu czy też kalkulator lub kalendarz to tylko część z oferowanych rozwiązań. Jeśli dodamy do tego zróżnicowane standardy komunikacyjne, wydajny akumulator i – bagatela – sposobność zaprogramowania nieograniczonej bazy towarowej, czyż nie otrzymujemy mobilnej kasy fiskalnej „Number One”? Odpowiedzi na to pytanie musicie udzielić sobie sami 🙂

One thought to “Przenośne kasy rejestrujące we współpracy z CRK”

  1. kazda z wymienionych kas mobilnych ma swoje zalety – w jednym przypadku bedzie to nizsza cena i proste rozwiazania, w innym bogata funkcjonalnosc i atrakcyjniejszy design. ale trudno mi oprzec sie wrazeniu ze novitus one online bije pozostale w kazdym aspekcie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podaj właściwe rozwiązanie *