Novitus Deon Online - drukarka fiskalna

Jakie modele drukarek fiskalnych są dostępne w wersji online?

Z racji najnowszych zmian w przepisach i wejścia innowacyjnego systemu fiskalizacji, siłą rzeczy uwaga przedsiębiorców skupiona jest coraz bardziej na urządzeniach rejestrujących online. I warto podkreślić, że choć powszechnie mówi się o kasach, to przecież dotyczy to również drukarek. W dzisiejszym wpisie przywołamy kilka przykładów takich technologii sprzedaży.

Drukarka fiskalna Posnet Thermal XL2 Online

Drukarka fiskalna Posnet Thermal XL2 Online to nowa odsłona urządzenia z linii Thermal, popularnej u tego producenta. Nie bez powodu technologie spod tego szyldu cieszą się wieloletnim uznaniem przedsiębiorców. Skąd ta popularność? Wynika to z optymalnego połączenia udanych rozwiązań konstrukcyjnych – w tym także designerskich – a także technologicznych i użytkowych. Po pierwsze, drukarka posiada dość nieduże gabaryty, zważywszy na jej komponenty, podzespoły i możliwości. Warto wspomnieć o wysokiej jakości wykonania, eleganckiej obudowie czy opcji pracy urządzenia zarówno w pionie, jak i w poziomie. Ale co poza atrakcyjną budową? Thermal XL2 Online pozwala na obsługę do 250 000 pozycji towarowych. W dodatku, oferuje szybki wydruk paragonów oraz innych dokumentów niefiskalnych. No i przede wszystkim – gwarantuje rozwiązania zapewniające współpracę modelu Posnet z Centralnym Repozytorium Kas. Dysponuje też pamięcią chronioną.

Drukarka fiskalna Novitus Deon Online

To nieco inne urządzenie rejestrujące, niż wcześniej opisany model. Zasadnicza różnica polega na jeszcze mniejszych gabarytach, co czyni z Deon Online urządzenie do pracy w trybie mobilnym. Oczywiście nie oznacza to, że drukarka ta nie nadaje się do działalności funkcjonujących stacjonarnie. Wręcz przeciwnie – sprawdza się doskonale zwłaszcza w punktach charakteryzujących się stanowiskami obsługi klientów o dość ograniczonej przestrzeni. Tu również spotkamy się ze stylowym wzornictwem, dobrymi standardami komunikacyjnymi i atrakcyjnymi rozwiązaniami funkcjonalnymi. Deon Online może pochwalić się obsługą dużej bazy PLU, rozbudowaną, intuicyjną w użyciu klawiaturą oraz wydajnym akumulatorem – na wypadek braku dostępu do zasilania sieciowego.

Drukarka fiskalna Elzab Zeta Online

Czyli coś pomiędzy. Z jednej strony Zeta Online należy do stacjonarnych urządzeń rejestrujących. Z drugiej zaś kompaktowa konstrukcja sprawia, że pod tym względem praktycznie niewiele różni się od modeli mobilnych. Przy tym charakteryzuje się stonowanym, a zarazem estetycznym designem, wydajnym, mechanizmem drukującym oraz możliwością obsługi bazy towarowej rzędu nawet 500 000 PLU. Oprócz faktu, że Zeta Online współpracuje z Centralnym Repozytorium Kas, warto też podkreślić obecność modułu komunikacyjnego WiFi/Bluetooth wśród standardów urządzenia. Dzięki temu połączenie z CRK może się odbywać także w sposób bezprzewodowy. Poza prostą obsługą i szerokim zakresem rodzajów wystawianych dokumentów, warto też wspomnieć, że dla model marki Elzab można zintegrować ze specjalnym, dodatkowym, wolnostojącym wyświetlaczem – dla jeszcze lepszej aranżacji stanowiska sprzedaży.

One thought to “Jakie modele drukarek fiskalnych są dostępne w wersji online?”

  1. Zapewne wszystkie popularne modele drukarek fisk. będą miały swoje „onlajnowe odsłony” 😉 ale to dobrze, bo wielu użytkowników ceni sobie urządzenia, z których korzystają, są do nich przyzwyczajeni itd. Ja np. cały czas cenię swoją Posnet Temo 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podaj właściwe rozwiązanie *