Novitus Deon E - drukarka fiskalna

Drukarki fiskalne od firmy Novitus

Przedsiębiorstwo o szczególnych wymaganiach potrzebuje szczególnego urządzenia. W końcu nasz wybór pada na drukarkę fiskalną. To jednak jeszcze nie koniec – wszak modeli, należących do tego typu technologii, jest całe mnóstwo. Które parametry powinniśmy wziąć pod uwagę, jakie cechy są wyjątkowo atrakcyjne dla przebiegu sprzedaży oraz kiedy uzyskamy najlepsze połączenia funkcjonalności, niedużych wymiarów i solidnego wykonania? Na szczęście istnieją urządzenia odpowiadające na wszystkie te gorączkowe pytania.

Nowoczesne i praktyczne

Urządzenia takie, jak drukarki fiskalne Novitus, idą z duchem czasu i nieustannie odpowiadają na aktualne zapotrzebowania użytkowników. Zastosowanie opcji zapisu elektronicznej kopii paragonów upraszcza realizację zobowiązań wynikających z przepisów fiskalnych i pozwala zmniejszyć koszty eksploatacji drukarki. Programowalne klawisze funkcyjne, różnorodność dostępnych portów komunikacyjnych czy szybki mechanizm drukujący, to aspekty realnie usprawniające prowadzenie sprzedaży, a więc mające przełożenie na zwiększone zyski. Tymczasem solidna, wytrzymała obudowa oraz wbudowany, dodatkowy akumulator odpowiadają za trwałość nabytego przez nas urządzenia oraz bezpieczeństwo naszych dochodów w przypadku nagłego odcięcia lub trudnego dostępu do źródła zasilania.

Duże i małe

Warto również zaznaczyć, że poza funkcjonalnością, drukarki fiskalne firmy Novitus różnią się też pod względem wymiarów i rozwiązań konstrukcyjnych. Nierzadko urządzenia o większych gabarytach dysponują wyższymi parametrami (choćby takimi, jak pojemność obsługiwanej bazy towarowej), jednak nie zawsze jest to regułą. Dzięki temu istnieje duże prawdopodobieństwo, że nie rezygnując z nowoczesnej technologii, znajdziemy odpowiedni model dla naszej firmy – bez względu na to, czy zarządzamy rozbudowanym przedsiębiorstwem, niedużą firmą czy też prowadzimy mobilną działalność handlową.

Przykładowe drukarki Novitus

  • mała drukarka fiskalna z kopią elektroniczną paragonu – Novitus Deon E
  • stacjonarna drukarka fiskalna z elektroniczną kopią paragonu – Novitus Bono E
  • drukarka fiskalna do zadań specjalnych – Novitus HD E

3 thoughts to “Drukarki fiskalne od firmy Novitus”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podaj właściwe rozwiązanie *