Nadal na topie – popularna drukarka Posnet Temo HS EJ

Lata mijają, na rynku pojawiają się kolejne urządzenia fiskalne, a drukarka Posnet Temo HS EJ nadal cieszy się dużym zainteresowaniem polskich przedsiębiorców. Jak to możliwe? Odpowiedź jest prosta – mamy do czynienia z wyjątkowo funkcjonalnym i praktycznym modelem, który dodatkowo wyróżnia się naprawdę niewielkimi gabarytami i małą wagą. Warto przypomnieć najważniejsze cechy tej drukarki fiskalnej.

Najmniejsza drukarka fiskalna na rynku

To w sumie ciekawe, że przez tyle lat obecności na polskim rynku żadne urządzenie nie wyprzedziło pod tym względem Posnet Temo HS EJ. Aktualnie nadal jest to najmniejsza i najlżejsza drukarka fiskalna, po którą można sięgnąć. Jej wymiary wynoszą zaledwie 86 x 128 x 46 mm (szerokość, głębokość, wysokość), natomiast waga – tylko 0,38 kg!

Niewykluczone, że bardziej kompaktowego urządzenia nie da się zrobić… Chociaż, znając krajową branżę technologii sprzedaży, nigdy nie warto robić podobnych założeń. Producenci kas i drukarek fiskalnych już nieraz nas zaskakiwali 😉

Moduł kopii elektronicznej

Małe gabaryty, w przypadku urządzeń fiskalnych, mają oczywiście znaczenie. Przekładają się one bowiem na wygodę pracy. Wydaje się jednak, że w odniesieniu do drukarek rejestrujących kluczowa jest funkcjonalność danego modelu. Jak pod tym względem prezentuje się Posnet Temo HS EJ? Wystarczy wspomnieć, że urządzenie zostało wyposażone w moduł elektronicznej kopii paragonów. Dzięki temu model Temo HS EJ zapewnia komfortowe, skuteczne i przede wszystkim bezpiecznie przechowywanie istotnej dokumentacji firmowej. Poza tym, w drukarce znajdziemy wydajny i szybki mechanizm termiczny oraz akumulator, który zapewnia ciągłość pracy także wtedy, gdy zabraknie zewnętrznego źródła zasilania.

Identyfikacja asortymentu i praca w systemie

Jak widać, niewielkie wymiary Posnet Temo HS EJ nie przekładają się na mniejszą funkcjonalność. Wręcz przeciwnie! A świadczy o tym także fakt, że urządzenie pozwala na obsługę bazy towarowej o pojemności 100 000 PLU. Wszystkie produkty i usługi trzeba oczywiście wcześniej skonfigurować w oprogramowaniu do zarządzania sprzedażą.

Model Temo HS EJ posiada w standardzie popularny port USB. To dzięki niemu drukarka fiskalna marki Posnet może współpracować np. z komputerem stacjonarnym, tabletem, laptopem lub terminalem komputerowym. Co więcej, omawiane tutaj urządzenie jest dostępne z dodatkowym interfejsem komunikacyjnym Bluetooth. Zastosowanie tego modułu zapewnia bezprzewodową Temo HS EJ z resztą rozwiązania systemowego dla firmy.

Także do handlu mobilnego

Z handlem mobilnym kojarzą nam się głównie kasy fiskalne, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby w działalności tego typu zastosować drukarkę rejestrującą. Szczególnie model o takich predyspozycjach, jak Posnet Temo HS EJ. Opisane wcześniej cechy – moduł kopii elektronicznej, wydajny akumulator, bardzo małe gabaryty – wpływają na to, że wspomniana drukarka doskonale radzi sobie także podczas prowadzenia sprzedaży obwoźnej. Co ciekawe, urządzenie marki Posnet można wyposażyć w pokrowiec, który zapewni jeszcze większy komfort pracy mobilnej.

 

Opis funkcji i parametrów drukarki to jedno, natomiast opinie użytkowników o Posnet Temo – drugie. Przed wyborem urządzenia fiskalnego zawsze warto sprawdzić, co na jego temat myślą inni przedsiębiorcy. Nie chcemy niczego uprzedzać, ale w przypadku tego modelu należy się raczej spodziewać pozytywnych recenzji 😉

One thought to “Nadal na topie – popularna drukarka Posnet Temo HS EJ”

  1. jestem posiadaczem temo hs ej i jestem bardzo zadowolony z funkcjonalności tego modelu. o jego gabarytach nie muszę wspominać, bo to zwyczajnie mega wygodne, móc schować do kieszeni kurtki narzędzie niezbędne do prowadzenia biznesu 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podaj właściwe rozwiązanie *