Novitus Sento E - kasa fiskalna

Duża kasa fiskalna od firmy Novitus

Zwykło się przyjmować, że pod względem pewnych parametrów, pomiędzy kasami a drukarkami fiskalnymi istnieje spora przepaść. Nie zawsze jednak tak jest – zdarza się, że jedno urządzenie potrafi spełniać szereg oczekiwań, przez co z powodzeniem odnajduje się zarówno w mniejszych, jak i bardziej rozbudowanych przedsiębiorstwach.
Za przykład podobnego rozwiązania można przyjąć model Sento LAN E marki Novitus – firmy posiadającej ugruntowaną pozycję na polskim rynku technologii sprzedaży.

Baza towarowa

To jeden z aspektów, które w pierwszej kolejności stanowią o odmienności kas i drukarek fiskalnych. Jednak trzeba przyznać, że Sento LAN E wyróżnia się pod tym względem na tle innych modeli. Urządzenie pozwala zaprogramować bazę towarową o pojemności aż 16 000 PLU. Wysokość tego parametru może okazać się tak samo atrakcyjna dla mniejszych przedsiębiorstw, jak i dla tych, które planują poszerzenie oferty. Warto również dodać, że dzięki modelowi marki Novitus nie tylko zdefiniujemy wiele produktów i usług, ale także precyzyjnie je opiszemy za pomocą nazw, których maksymalna długość wynosi 40 znaków.

Wiele portów komunikacyjnych

Sento LAN E stanie się źródłem wielu udogodnień w punktach handlowych, w których sprawny przebieg sprzedaży wymaga włączenia do pracy urządzeń peryferyjnych. Kasa wyposażona jest w port komunikacyjny typu LAN, umożliwiający podłączenie jej do sieci i tym samym zapewniający najszybszy oraz najstabilniejszy wariant połączenia. Ponadto, Novitus Sento LAN E dysponuje interfejsami USB i RS-232, pozwalającymi włączyć do działania takie elementy, jak waga elektroniczna, czytnik kodów kreskowych czy terminal płatniczy. Wszystko razem tworzy sprawny i efektywny system sprzedaży, który potrafi mieć realne przełożenie na wysokość obrotu.

Wydruk paragonów…i nie tylko

Na uwagę zasługuje również praca mechanizmu drukującego. Z racji tego, że kasa fiskalna dysponuje funkcją zapisu kopii paragonów w formie elektronicznej, korzysta tylko z jednej rolki (o długości 60 m), której instalacja jest niezwykle prosta. Ponadto, wydruki (wystawiane z prędkością 20 linii/s) mogą zawierać zarówno NIP klienta, jak i grafikę (w nagłówku oraz stopce paragonu). Na domiar wszystkiego, urządzenie pozwala na wykorzystanie z dowolnego formatu niefiskalnego, co tym bardziej zbliża Sento LAN E do rozwiązań stosowanych w drukarkach rejestrujących.

Więcej o rodzinie kas fiskalnych Novitus Sento czytaj TUTAJ.

2 thoughts to “Duża kasa fiskalna od firmy Novitus”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podaj właściwe rozwiązanie *